Om oss

IK Gruppen AS ble etablert med bakgrunn av at eierne Kjell Kristoffersen og Bjørn-Erik Indahl samlet noen utleieeiendommer i et eget selskap. IK Gruppen AS tar sikte på å være et ledende selskap innen forvaltning, drift av boliger og næringslokaler for utleie. Dette gir våre leietagere en langsiktig trygghet i leieforholdet og en sikkerhet for at de alltid vil leie i godt vedlikeholdte lokaler i moderne bygg.                        

Selskapet forvalter ca 430 leiligheter sentralt i Oslo og ca. 110.000 m2 næringsarealer i Oslo og omegn.
I tillegg forvalter vi eiendommer i tilknyttede selskaper.

Vi er 16 ansatte på kontoret i Hausmannsgate 19 i Oslo Sentrum.
Konsernet har totalt 35 ansatte og årlig omsetning på ca. 280 mill.

 

   

DRIFTAVDELINGEN

   
 Om oss   Om oss     Om oss
 Vaktmester    Vaktmester    Vaktmester
 Ivan Smith    Armands Rudzons    Thomas Mikkelborg
         
 Om oss    Om oss    
Om oss
Slawek
 Vedlikehold    Vedlikehold   Vedlikehold
 Kristoff Papiniak    Aivars Rudzons   Slawomir Jereczek
         
  Om oss    Om oss  
   Driftsleder    Driftsleder  
   Tor Pedersen    Morten Enoksen  
   tor@maya.no   morten@maya.no  
  Tlf 410 30 402   Tlf 459 09 960  
         
             FORVALTERE    
 Om oss    Om oss    Om oss
 Eiendomsforvalter    Eiendomsforvalter    Eiendomsforvalter
 Marielle Hellem    Martin Railton    Mari Lilleby
 marielle@maya.no    martin@maya.no    mari@maya.no
 Tlf 902 81 909    Tlf 412 64 455    Tlf 988 14 892
         
                ØKONOMI    
 Om oss    Om oss    
 Regnskapsjef    Regnskapsmedarbeider    Regnskapsansvarlig
 Anne Kristiansen    Aud Nygaard Haugen    Linda Leihne
 anne@maya.no    aud@maya.no    linda@maya.no
         
             PROSJEKT    
   Om oss    Om oss  
   Prosjektleder    Prosjektleder  
   Gunnar Nørbech    Torgeir Kaspersen  
   gunnar@inka.no    torgeir@inka.no  
         
         ADMINISTRASJON    
 
Om oss
Anders Kvåle
   
Om oss
Charlotte Ringen
 
   Økonomidirektør    Sekretær  
   Anders Kvåle    Charlotte Ringen  
   anders@maya.no    charlotte@maya.no  
         
   Om oss    Om oss  
   Eier    Eier  
   Kjell Kristoffersen    Bjørn Erik Indahl  
   kjell@inka.no    bjorn.erik@inka.no